ההמלצות והמידע הניתנים באתר, אינם מהווים תחליף לטיפול וייעוץ רפואי

ד״ר רויטל פיטוסי נעים להכיר

נטורופתית P.hD, N.D בנטורופתיה,
מטעם Bircham International University
ובעלת תואר ראשון בחינוך B.ed מכללת "דוד ילין".

את דרכי המקצועית התחלתי כאשת חינוך המתמחה בטיפול בבעיות קשב וריכוז ולקויות למידה באמצעים הוליסטים ואלטרנטיביים ובמסגרת זו הקמתי בשנת 2007 את ״מפנה״ – קליניקה המתמחה בנושא – שבמהלך השנים קצרה אינסוף הצלחות בטיפול ובאתגרים מורכבים ומורכבים יותר בתחום זה.

השנים בהן התמקצעתי בתחום הובילו אותי לחקור לעומק את הקשר בין הגוף לנפש, מה שהוביל אותי ללימודי נטורופתיה, אשר פתחו בפני חלון לעולם רחב של ידע.

בתוך כך נחשפתי ל"גלובל דיאגנוסטיקס" – טכנולוגיה ייחודית בתחום רפואת התדרים אשר נבדקה והוכחה מחקרית, המעניקה ניתוח ואבחון של למעלה מ-600 איברי ומערכות הגוף ובהם גם שרירים, גידים, מפרקים ועצבים בדקות ספורות.

עם התובנות החדשות התרחש גם המפנה בחיים המקצועיים שלי. התהליך המבורך שעברתי הביא להולדת "גלובל קליניק", בה אני מסייעת כיום למטופלים שלי באמצעות קשת רחבה של כלים ופתרונות לגוף ולנפש. 

התהליך אותו עברתי במסגרת זו חיזק את הערכים והכלים המלווים אותי במשך השנים ואת ההנחה החשובה כי גוף ונפש אחד הם.  הגישה ההוליסטית בה אני מתבוננת במטופל, לצד הטכנולוגיה המתקדמת הנמצאת בקליניקה, מאפשרת לי להגיע לשורש הבעיה, אשר בה טמונה הצלחת הטיפול.  המטופל מקבל אינפורמציה על תפקודיו הפיזיולוגיים ובהתאמה, מקבל המלצות לטיפול אשר יסייעו לגופו להגיע לרמת תפקוד מרבית – קוגניטיבית ורגשית כאחד, ומכאן המטופל מתקדם, מתעצם ומצליח להביא לידי ביטוי את יכולותיו בכל המישורים. 

ה"אני מאמין" שלי נובע מהנחת היסוד והקשר בין גוף ונפש. כל כאב ברמה הפיזיולוגית בא לידי ביטוי באופן ישיר ברמה הרגשית-תפקודית.