איזה שיעור חשוב שכחנו ללמוד מהקורונה,
וכדאי שנשלים לקראת החורף הקרוב?
לחזק היום את מערכת החיסון בשביל מחר!

בואו נדבר על המערכת החיסונית...

למעשה, המושג שכולם רגילים לגלגל הלשון שנקרא ״מערכת חיסונית״ הם טרליונים של של מיקרו-אורגניזמים שכוללים נגיפים, פטריות ושאר יצורים חד תאיים שחיים יחד בהרמוניה שאנחנו יכולים רק לקנא בה.
תפקידם בין השאר כולל ייצור ויטמינים, נוירוטרנסמיטורים, ועוד ולמעשה, ללא התיווך שלהם, הגוף אינו מסוגל להילחם ביצורים חד תאיים אחרים, שאיתם הוא מעדיף לשמור על יחסים של "אנחנו נתקשר אליכם, ו – זה לא אתם זה אני".

כתבו לנו, שיחת יעוץ ללא חיוב

אז מה בעצם יש לנו להציע?

אנחנו במרפאת גלובל-קליניק עושים בדיוק את זה, בשתי דרכים:
האחת – מתאימים למטופלים שלנו תזונה טבעית ופרוביוטית, שמיטיבה הן עם הגוף והן עם דיירי הקבע שאנחנו ממש לא מעוניינים לסלק מתוכו;
והשנייה – מוסיפים לשגרת החורף של המטופלים פורמולות נטורופתיות שאנחנו רוקחים, שעובדות בשיתוף המיקרו-ביולוגיה של הגוף, על מנת לחזק את פעולתו כנגד מזיקים.

כתבו לנו, שיחת יעוץ ללא חיוב

נטורופתית P.hD, N.D בנטורופתיה,
מטעם Bircham International   University
ובעלת תואר ראשון בחינוך B.ed מכללת "דוד ילין".

את דרכי המקצועית התחלתי כאשת חינוך המתמחה בטיפול בבעיות קשב וריכוז ולקויות למידה באמצעים הוליסטים ואלטרנטיביים ובמסגרת זו הקמתי בשנת 2007 את ״מפנה״ – קליניקה המתמחה בנושא – שבמהלך השנים קצרה אינסוף הצלחות בטיפול ובאתגרים מורכבים ומורכבים יותר בתחום זה.

השנים בהן התמקצעתי בתחום הובילו אותי לחקור לעומק את הקשר בין הגוף לנפש, מה שהוביל אותי ללימודי נטורופתיה, אשר פתחו בפני חלון לעולם רחב של ידע.

ה"אני מאמין" שלי נובע מהנחת היסוד והקשר בין גוף ונפש. כל כאב ברמה הפיזיולוגית בא לידי ביטוי באופן ישיר ברמה הרגשית-תפקודית.

כתבו לנו, שיחת יעוץ ללא חיוב